Nyní nabízíme ve spolupráci se společností Isis Industry s.r.o. také nástroje pro soustružení a frézování. Více informací na e-mailu: nastroje.predaj@gmail.com

O NÁS

 

Naše firma zajišťuje servisní služby na území České a Slovenské republiky v oblasti oprav, servisních prohlídek, školení obsluhy a programování kovoobráběcích strojů s CNC řízením, které má ve svém výrobním programu firma BUFFALO MACHINERY CO,.LTD pod značkou MICROCUT.

Dříve byly tyto stroje dodávané pod označením SF, SFB, VMF, VMCF.

Naši servisní pracovníci jsou zaškoleni přímo ve firmě Buffalo na Taiwanu, a mají dlouholetou praxi s instalací a servisem, což je garancí zajištění kvalitního servisu.

Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků.

Naší prioritou je především kvalita a rychlost servisního zásahu, který Vám umožní pracovat na strojích bez zbytečných prostojů.

Nyní nově nabízíme ve spolupráci se slovenskou společností Isis Industry s.r.o. nástroje a vyměnitelné břitové destičky pro soustružení, vrtání a frézování.